Czeskie kremy konopne i inne wyjątkowe kosmetyki

667 999 879 sklep@ltp-pharma.pl

Jak wysyłamy nasze produkty?

Zamówienia złożone do godz. 13 dnia roboczego wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Zamówienia złożone po godzinie 12 – następnego dnia roboczego. Naszym Klientom oferujemy następujące sposoby wysyłki zamówionych produktów:

Poczta Polska (Paczka24) przedpłata (10,99 zł) i pobranie (15,39 zł)

Poczta Polska doręcza neopaczkę do większości miast już następnego dnia roboczego po nadaniu. Do mniejszych miejscowości zajmuje to do dwóch dni roboczych.

Kurier przedpłata (14,50 zł) i pobranie (16,50 zł)

Doręczenie przesyłki następuje następnego dnia roboczego po nadaniu.

Paczkomaty przedpłata i pobranie (9,83 zł)

Przesyłka zostanie umieszczona w wybranym przez Ciebie paczkomacie już następnego dnia roboczego po nadaniu (zgodnie z informacjami InPost 98% paczek dociera już następnego dnia po nadaniu). Za przesyłkę pobraniową można zapłacić kartą w terminalu dostępnym w paczkomacie lub gotówką w oddziale InPost.

Paczka E-Commerce InPost (7,69 zł)

Przy zamówieniach do czterech produktów, można skorzystać z jednej najtańszej formy dostawy w naszym sklepie – Paczki E-Commerce InPost. Paczka zostanie dostarczona na podany przez Ciebie adres. Jeżeli nie będzie Cię w domu, paczkę będziesz mógł odebrać w najbliższym punkcie odbioru InPost. Przewidywany termin doręczenia przesyłki wynosi 3 – 5 dni.

List polecony (Poczta Polska) ekonomiczny (5,20 zł) i priorytetowy (6,80 zł)

Niektóre produkty są na tyle małe, że mogą być wysłane listem poleconym. W takiej sytuacji masz do wyboru dwie możliwości – list ekonomiczny i priorytetowy. List ekonomiczny jest najtańszą formą dostawy dostępną w naszym sklepie, ale przesyłka idzie kilka dni. List priorytetowy jest trochę droższy, ale jeżeli zamówienie zostanie złożone do godziny 13 w dniu roboczym, zostanie Ci doręczony już następnego dnia roboczego. W przypadku wysyłki listem poleconym nie ma możliwości zapłaty przy odbiorze.

Zamówienia powyżej 250 zł opłacone z góry wysyłamy za darmo (Pocztą Polską – Paczka24)!