Czeskie kremy konopne i inne wyjątkowe kosmetyki

667 999 879 sklep@ltp-pharma.pl

Jak możesz zapłacić za nasze produkty?

W naszym sklepie możliwe są dwie formy płatności – przedpłata i płatność przy odbiorze. Podczas składania zamówienia wystarczy wybrać jedną z dostępnych opcji.

Przedpłata

Zamówienie można opłacić po jego złożeniu, jeszcze zanim wyślemy towar – robiąc zwykły przelew (na rachunek bankowy, który otrzymasz w potwierdzeniu zamówienia) lub korzystając z bezpiecznego systemu PayU, w ramach którego są do dyspozycji szybkie przelewy lub płatność kartą płatniczą. W przypadku przedpłaty zwykłym przelewem, towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. System PayU pozwala jednak skrócić czas realizacji zmówienia – od razu otrzymujemy informację o Twojej płatności, przygotowujemy i wysyłamy paczkę.

Płatność przy odbiorze

Jeżeli składając zamówienie wybierzesz opcję „płatność przy odbiorze”, zamówienie zostanie przez nas zrealizowane od razu po złożeniu, a kurier lub listonosz pobierze od Ciebie kwotę konieczną do opłacenia zamówienia. Płatność przy odbiorze wiąże się z nieco wyższymi kosztami przesyłki (usługa pobrania jest w firmach kurierskich i Poczcie Polskiej dodatkowo płatna). Dokładne koszty wszystkich rodzajów przesyłem możesz znaleźć na stronie „Jak wysyłamy nasze produkty?”.